Ne oldu?

Bir şey olduğu yok, aslına bakarsanız problem de bu :)

4-5 senedir sürdürdüğümüz manga çevirisi "hobimize" ara vermek zorunda kaldık. İş ve okul durumları o kadar zorlamaya başladı ki, bırakın hobilerimizi ailemize hatta kedimize vakit ayıramaz hale geldik. Bu yüzden sizleri, sevgili okurları umutla bekletmek çok doğru gelmedi. Çok büyük tutkuyla yapıyorduk bu işi ama bir yerde de ekmek alacak paraya ihtiyacımız vardı ki hele de böyle bir dönemde :) Kendimiz, hala çeviri yapmaya devam eden platform/ekiplere elimizden geldiğince maddi desteğimizi yapıyoruz. Oralardan okumaya devam etmenizi umuyoruz. 

 

Tüm bunların yanında işini sevgiyle, "doğru", dürüst ve saygılı yapan herkese çok teşekkür ediyoruz. Çeviri ve edit bu aralar ayağa düşmüş bile olsa, hala işini "doğru" yapan ekipler görüyoruz. Bu yüzden veda ederken üzülmüyoruz :')

 

Bizim çevirmekte ve editlemekte olduğumuz 2 manga vardı: Enen no Shouboutai ve Wotaku ni koi wa Muzukashii. Enen no Shouboutai ile ekipçe kurduğumuz bağ çok kıymetli bu yüzden bunu devralacak ekibin işini hakkıyla yapacağından emin olmak istiyoruz. Wotakoi de aynı şekilde.

 

Enen no Shouboutai birkaç volume çevrilmiş bekliyor durumda. Almak isteyen ekip ulaşırsa görüşüp seriyi devredebiliriz. Wotakoi ise hazırda çevirisi bulunmayan bir seri. Kendisinin çok kıymetli bir editörü bulunmakta, yine devralmak isteyen ekipler artpointscans@hotmail.com adresinden ulaşabilir. 

 

Bu zamana kadarki bölümleri Manga-tr gibi platformlardan okuyabilirsiniz. İndirmek için de aşağıdaki linki kullanmanız yeterli.

 

Her şey için çok, çok, çok teşekkür ederiz.

Cansınız. <3

İndir

Artpoint Fansub